Data de inscriere : 17/06/2012
Localizare : Bucuresti
Spania   - 	Franţa Empty
MesajSubiect: Spania - Franţa Spania   - 	Franţa Empty23/06/12, 10:05 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 90 : Arbitrul fluera finalul partidei , Spania se califica in Semi - Finala unde o va intalni pe Portugalia a lui CR7 . Minutul 90 : Gool Xavi Alonso , dintr-un penalti obtinut de Predo , Spania este calificata in semi-finala !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 76 : Menez J. primeste cartonas galben dupa o lovitura cu , cotul si rateaza urmatorul meci al nationalei Franceze Minutul 45 : Arbitrul fluiera inceputul reprizei a-II-a , a meciului Minutul 45 : Spania 1 - 0 Franta la pauza dupa golul lui Xavi Alonso din minutul 19. Minutul 42 : Cabaye Y. primeste cartonas galben dupa ce i-a controlat glesna unui jucator spaniol. Minutul 31 : Ramos Sergio primeste cartonas galben pentru un faul la departare de 30 de metri de poarta. Minutul 19 : Gool Xavi Alonso , la meciul cu numarul 100 pentru nationala Spaniei.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul I : Arbitrul fluiera inceputul meciului