Portugalia - Spania [ Semi - Finala ] Icon_user_offline

Reputatie : 7
Data de inscriere : 17/06/2012
Localizare : Bucuresti
Portugalia - Spania [ Semi - Finala ] Empty
MesajSubiect: Portugalia - Spania [ Semi - Finala ] Portugalia - Spania [ Semi - Finala ] Empty27/06/12, 09:47 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Penalti : Fabregas da mingea in bara apoi intra in poarta , iar SPANIA se califica in finala UEFA EURO 2012 !

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Penalti : Alves B pune prea multa forta in sut , si mingea se duce in transversala porti lui casillias. Penalti : Ramos S. da o scarita cat o calificare. Penalti : Nani marchiza un gol in plasa de sus a porti. Penalti : Pique marchiza fara emoti. Penalti : Pepe marchiaza pe sub Cassilias , portarul spaniol a ghicit coltul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Penalti : Iniesta deschide scorul. Penalti : Moutinho suteaza slab , iar casillias apara. Penalti : Xavi rateaza penalti , Patricio apara penalti. Minutul 120 : Arbitrul fluera finalul reprizelor de prelungire , urmeaza penalti. Minutul 113 : Xabi Alonso primeste cartonasul galben dupa un faul asupra lui C.Ronaldo. Minutul 105 : Arbitrul fluiera reprizei a - II - a de prelungire. Minutul 105 : Arbitrul fluiera pauza dintre reprizele de prelungire.

P.S. : Pedro s-a accidentat si ii da emoti antrenorului Vicente del Bosque.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 91 : Arbitrul fluiera inceputul primei reprize de prelungiri Minutul 90 : Arbitrul fluiera finalul timpului regulamentar , vom avea prelungiri. Minutul 90 + 2 :Veloso primeste cartonasul galben . Minutul 86 : Alves primeste cartonas galben dupa un fault la mijlocul terenului.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 84 : Arbeloa primeste cartonas galben dupa un hent din lovitura libera a lui Ronaldo.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 64 : Pereira primeste cartonas galben pentru un faul aplicat lui Iniesta , la 23 de metri de poarta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 61 : Pepe primeste cartonas galben dupa o lovitura in spate cu genuchiul aplicata unui adversar.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 60 : Busquets primeste cartonas galben dupa proteste. Minutul 45 : Arbitrul fluiera inceputul reprizei a - II - a.

P.S.: Spania nu a avut nici 1 sut pe poarta lui Patricio.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 45 : Arbitrul fluiera finalul primei reprize a meciului. Minutul 45 : Fundasul stang al protugaliei , Fabio Coentrao primeste un cartonas galben.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 41 : Jucatorul Spaniol Sergio Ramos primeste un cartonas galbenin.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul I : Arbitrul fluiera inceputul meciului