[ Finala ] Spania - Italia Icon_user_offline

Reputatie : 7
Data de inscriere : 17/06/2012
Localizare : Bucuresti
[ Finala ] Spania - Italia Empty
MesajSubiect: [ Finala ] Spania - Italia [ Finala ] Spania - Italia Empty01/07/12, 09:54 pm

Spania WIN UEFA EURO 2012

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 90 : Arbitrul fluiera finalul timpului regulamentar , Spania castiga Campionatul European Minutul 86 : Gool Mata , nici nu a apucat sa intre bine in teren ca si a marcat , 4 - 0 pentru Spania. Minutul 84 : Gool F.Tores. , deja lucrurile sunt clare Spania castiga Campionatul European din 2012 , si este prima tara din lume care castiga 2 titluri europene si un World Cup consecutive.

P.S. Minutul 61 , Italia ramane in 10 oameni dupa acidentarea lui Oliveira Alves Garcia , si are o misiune inposibila pentru castigarea Campionatului Mondial.

P.S. : Antonio Di Natale face un Hent un careu , dar arbitru nu acorda penalti pentru Spania.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 45 : Arbitrul fluiera inceputul reprizei a-II-a , a meciului. Minutul 45 : Spania 2 - 0 Italia la pauza dupa golul lui Silva D. si al lui Alba J. Minutul 45 : Barzagli A. primeste cartonas galbenin ultimumul minut al primei reprize. Minutul 41 : Gool Alba J. dupa ce a fost servit la limita opsaidului de Xavi A. Minutul 25: Pique G. primeste cartonasul galben dupa un fault dur la mijlocul terenului. Minutul 14 : Gool Silva D. , dupa o centrare ca la carte da o lovitura de cap si inscrie.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul I : Arbitrul fluiera inceputul meciului.

Ultima editare efectuata de catre Kalu*HD in 01/07/12, 11:37 pm, editata de 2 ori

Data de inscriere : 01/07/2012
MesajSubiect: Re: [ Finala ] Spania - Italia [ Finala ] Spania - Italia Empty01/07/12, 11:34 pm

4 - 0 Spania - Italia