Data de inscriere : 17/06/2012
Localizare : Bucuresti
CFR Cluj - Dinamo Empty
MesajSubiect: CFR Cluj - Dinamo CFR Cluj - Dinamo Empty14/07/12, 09:02 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Penalti : Grigore reuseste sa dea golul care ii aduce Super Cupa Romaniei in Capitala. Penalti : Gabi Muresean marcheaza un gol foarte inportant , 3 - 2 pentru Dinamo. Penalti : Tucudean da mingia pe centru , iar Stancioiul isi da picorul peste cap , si face entorsa. Penalti : Hora rateaza , si CFR Cluj are o misiune inposibila! Penalti : Catalin Munteanu reuseste sa marcheze si Dinamo se duce la 2 goluri de CFR Cluj. Penalti : Sugu da mingia in bara , Dinamo conduce cu 2 - 1 , prima greseala o face CFR CLUJ Penalti : Cosmin Matei reuseste o executie perfecta si Dinamo preia conducerea 2 - 1. Penalti : Kapetoanos da gol cu ajutorul bari , Scorul este egal 1 - 1. Penalti : Alexe marchiza un gol pe centrul porti.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 120 : Timplul regulamentar s-a terminat , urmeaza penalti. Minutul 105 : Arbitrul fluiera inceputul reprizei a - II - a de prelugire ale Super Cupei Romaniei. Minutul 105 : Prima repriza de prelungiri se termina. Minutul 102 : Gool Kapetanos , CFR reuseste sa marcheze un gol in 10 oameni . Minutul 101 : Gool Marius George Țucudean , Golul care poate decide Super Cupa Romaniei Minutul 1 : Arbitrul fluiera inceputul primei reprize de prelugire ale Super Cupei Romaniei. Minutul 90 : Arbitrul fluiera finalul timpului regulamentar , CFR Cluj 1 - 1 Dinamo Buc.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Minutul 66 :Ricardo Cadu primeste cartonas rosu dupa ce primeste al - II - lea cartonas galben.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Minutul 62 : Marius George Țucudean marchiza un gol foarte inportant pentru Dinamo ! Minutul 45 : Arbitrul fluiera inceputul reprizei a-II-a , a meciului Minutul 45 : CFR Cluj 1 - 0 la pauza dupa golul lui D..Valente din minutul 36. Minutul 36 : D.Valente marchiza un gol de povestit nepotilor , la primult sut pe poarta al CFR-ului. Minutul 1 : Arbitrul fluiera inceputul Super Cupei Romaniei.